فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود – به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، استان دمشق ساعت 19 روز گذشته، شاهد اکران فیلم سینمایی «پادشاه شن‌ها»، به کارگردانی «نجدت اسماعیل أنزور»، کارگردان سوری بود.

فیلم مصاحبه با کارگردان این فیلم

این فیلم به گونه‌ای ساخته شده است که ضمن به تصویر کشیدن سیره زندگی «عبد العزیز آل سعود»، بنیانگذار پادشاهی عربستان سعودی، جزئیات توجه وی به اِعمال حکم حد یا شمشیر و سوء استفاده از قرآن کریم و سخن خدا در راه تحقق خواسته‌هایش برای دستیابی به ثروت‌های کشور عربستان و نفت آن را ترسیم می‌کند.

بخش‌هایی از این فیلم توافق دو جانبه انگلیس و عربستان را به تصویر می‌کشد که بر مبنای آن انگلیس از آل سعود به منظور تشکیل کشور عربستان سعودی حمایت کرده و در قبال آن آل سعود نیز از اشغال سرزمین فلسطین توسط جنبش صهیونیسم حمایت کرده است.

همچنین این فیلم صحنه‌هایی مهمی از خیانت، ثروت، قدرت و فساد سعودی‌ها را به تصویر کشیده و افشا می‌کند. نجدت اسماعیل أنزور، کارگردان سوری این فیلم، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، در پاسخ به واکنش‌های بوجود آمده درباره موضوع این فیلم و به ویژه واکنش تند شاهزاده «طلال بن عبد العزیز»، برادر پادشاه عربستان سعودی اظهار داشت: من از سیاست کشتار و تهدید آل سعود هراسی ندارم و این فیلم در حقیقت به منزله انتقام ریخته شدن خون مردم سوریه توسط ابزارهای جنایت گروه‌های تروریستی سعودی در سوریه به شمار می‌آید.

این کارگردان در پایان گفت: مردم سوریه، پاسخ تروریست‌های سعودی را با روش مردم سوریه یعنی روش پاک بشردوستانه پاسخ می‌دهند و از روش قتل و کشتار که تروریست‌های سعودی داعیه‌دار آن هستند دوری می‌کنند.

تصاویری از پشت صحنه‌های این فیلم مشاهده می‌کنید:

 

13920922000198 PhotoL فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

 

13920922000197 PhotoL فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

 

13920922000196 PhotoL فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

 

13920922000194 PhotoL فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

 

13920922000193 PhotoL فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

 

13920922000192 PhotoL فیلم پادشاه شن‌ها The King of Sands + دانلود

دانلود قسمتی فیلم پادشاه شن ها

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه × = 27

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>